Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lev Blatný, Smrt na prodej, DISK Praha 1960

 Carlo Goldoni, Poprask na laguně, MD Mladá Boleslav 1960

 Graham Geene, Tichý Američan, VČD Pardubice 1961

 Jan Werich, Teta z Bruselu, MD Příbram 1961

Aristofanes, Lysistrata, MD Příbram 1961

Vratislav Blažek, Třetí přání, MD Příbram 1962

Oldřich Daněk, Svatba sňatkového podvodníka, MD Příbram 1962

Bedřich Becher, Případ Danzinger, Horácké divadlo Jihlava 1962

Victor Hugo, Ruy Blas, Horácké divadlo Jihlava 1962

V+W, Svět za mřížemi, Horácké divadlo Jihlava 1963

Miloš Hlávka, Benátská maškaráda, Horácké divadlo Jihlava 1963

 Rafaelo Viviani, Uvidět Neapol a zemřít, MD na Kladně 1963

Božena Němcová, Pohádky, MD Kladno1963

Oldřich Železný, Případ herečky Madenové, MD na Kladně 1964

I. Ilf, J. Petrov, Dvanáct křesel, DJP Kladno 1964

Jurij Oleša, Tři tlouštíci, DJP Kladno 1964

J.B. Moliere, Tartuffe, DJP Kladno 1964

Jaroslav Vrchlický, Noc na Karlštejně, Karlštejn 1965, Fr. Salzer’s adopted production, remake 1966–8

Pavel Pásek, Žena není nula, DJP Kladno 1965

 Fritz Hochwälder, Kulička, MD Mladá Boleslav 1965

P. Barillet a J. P. Grédy, Květ kaktusu, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1966

K. May, Gerik Císař, Duch prérie, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1966

Tirso de Molina, Gil v zelených kalhotách, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1967

Wilton Manhoff, Básník a kočka, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1967

Jan Karafiát, Broučci, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1968

Bertolt Brecht, Žebrácká opera, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1968

Gerik Císař, Kde domov můj (verse show), DJP Kladno - Ml. Boleslav 1968

J.K. Tyl, Tvrdohlavá žena, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1969

Bertolt Brecht, Žebrácká opera, DEFB, Praha, 1969

Karel Čapek, Věc Makropulos, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1969

G.E.Lessing, Moudrý Nathan, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1969

Claude Magnier, Malované milování, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1970

Peter Karvaš, Půlnoční mše, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1970

Maxim Gorkij, Vassa Železnova, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1970

Lope de Vega, Fuente Ovejuna, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1971

Agatha Christie, Past na myši, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1971

 Eugen O’Neille, Anna Christie, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1971

Ferenc Molnár, Balada od kolotočů, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1972

William Shakespeare, Othello, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1972

 Boris Lavreněv, Přelom, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1972

Victor Hugo, Ruy Blas, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1973

Eugen O’Neille, Farma pod jilmy, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1973

William Shakespeare, Oko za oko, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1974

Claude Magnier, Malované milování, S+H Praha (graduate’s show of Prague Conservatory students) 1974

Dimitr Dimov, Odpočinek v Arku Iris, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1974

René de Obaldia, Vítr ve větvích sasafrasu, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1975

William Shakespeare, Zkrocení zlé ženy, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1975

Maxim Gorkij, Nepřátelé, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1975

John Arden, Tanec seržanta Musgrava, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1976

Alexandr Vampilov, Loni v létě, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1976

P.Barillet a J.P. Grédy, Čtyři pokoje do zahrady, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1977

Frederick Knott, Tma je má naděje, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1977

Karel Čapek, RUR, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1978

M. Sehnalová, Večer Jaroslava Průchy (biographical show), DJP Kladno - Ml. Boleslav 1978

Jan Drda, Hrátky s čertem, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1978

Brandon-Thomas, Gerik Císař, Charleyho teta, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1979

Tenessee Williams, Noc s leguánem, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1979

Joao Bethencourt, Den, kdy unesli papeže, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1979

Neil Simon, Pokoj číslo 719, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1980

Bros Čapek, Ze života hmyzu, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1980

Jack Popplevell, Paní Piperová zasahuje, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1980

Patrick Hamilton, Plynové lampy, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1981

Eduardo de Filippo, Muž a džentlmen, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1981

E.M. Remarque, Poslední dějství, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1981

Aldo Nicolaj, Únos v Neapoli, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1982

Ladislav Mareček, Sonáta pro padlé (verse show), DJP Kladno - Ml. Boleslav 1982

Jan Drda, Dalskabáty, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1982

Oldřich Daněk, Zpráva o chirurgii v městě N, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1983

Arthur Watkyn, Co v detektivce nebylo, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1983

Andrej Kutěrnickij, Nina, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1983

Neil Simon, Zlatí hoši, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1984

Maxim Gorkij, Jegor Buličov, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1984

Jean Anouilh, Orchestr, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1985

Karel Čapek, Matka, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1985

Grigorij Gorin, Zapomeňte na Herostrata, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1985

G. B. Shaw, Pygmalion, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1986

Carlo Goldoni, Sluha dvou pánů, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1986

Oldřich Daněk, Vévodkyně valdštejnských vojsk, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1986

 Jean Anouilh, Tomáš Beckett, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1987

Wilton Manhoff, Básník a kočka, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1987

Friedrich Dürrenmatt, Fyzikové, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1988

Oldřich Daněk, Čtyřicet zlosynů a neviňátko, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1988

William Shakespeare, Kupec benátský, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1989

Jean Anouilh, Pozvání na zámek, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1989

Rob. Anderson, Víš přece, že neslyším, když teče voda, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1990

Bernard Slade, V stejný čas za rok zas, PKS Praha 1990

William Inge, Návrat do pekla, Středočeské divadlo Kladno 1990

G.Císař (na motivy EEK), Nanebevzetí nevěstky, Středočeské divadlo Kladno 1990

Brandon-Thomas, G. Císař, Charleyho teta, Severomor. divadlo Šumperk 1991

Arthur Watkin, Pan Dodd má schůzku, Středočeské divadlo Kladno 1991

Jaroslav Vrchlický, Noc na Karlštejně, Středočeské divadlo Kladno 1991

Fritz Hochwälder, Alžbětina volba (Kulička), Středočeské divadlo Kladno 1992

Libor Koval, Moudrý blázen (verse show), Viola Praha 1992

Hans Christian Andersen, Vějíř pohádek (audio recording), Panton Praha 1992

 František Hrubín, Čarovné pohádky (audio recording), Panton Praha 1992

Pavel Landovský, Hodinový hoteliér, Středočeské divadlo Kladno 1992

Leo Pavlát, Osmiramenný svícen (audio recording), Panton Praha 1993

Hans Christian Andersen, Druhý vějíř pohádek (audio recording), Panton Praha 1993

Grimmové, Dobrodružné pohádky (audio recording), Panton Praha 1993