1 Lev Blatný, Smrt na prodej, DISK Praha 1960
2 Carlo Goldoni, Poprask na laguně, MD Mladá Boleslav 1960
3 Graham Geene, Tichý Američan, VČD Pardubice 1961
4 Jan Werich, Teta z Bruselu, MD Příbram 1961
5 Aristofanes, Lysistrata, MD Příbram 1961
6 Vratislab Blažek, Třetí přání, MD Příbram 1962
7 Oldřich Daněk, Svatba sňatkového podvodníka, MD Příbram 1962
8 Bedřich Becher, Případ Danzinger, Horácké divadlo Jihlava 1962
9 Victor Hugo, Ruy Blas, Horácké divadlo Jihlava 1962
10 V+W, Svět za mřížemi, Horácké divadlo Jihlava 1963
11 Miloš Hlávka, Benátská maškaráda, Horácké divadlo Jihlava 1963
12 Rafaelo Viviani, Uvidět Neapol a zemřít, MD na Kladně 1963
13 Božena Němcová, Pohádky, MD na Kladně 1963
14 Oldřich Železný, Případ herečky Madenové, MD na Kladně 1964
15 I. Ilf, J. Petrov, Dvanáct křesel, DJP Kladno 1964
16 Jurij Oleša, Tři tlouštíci, DJP Kladno 1964
17 J.B. Moliere, Tartuffe, DJP Kladno 1964
18 Jaroslav Vrchlický, Noc na Karlštejně, Karlštejn 1965, převz. inscen. Fr. Salzera, remake 1966–8
19 Pavel Pásek, Žena není nula, DJP Kladno 1965
20 Fritz Hochwälder, Kulička, MD Mladá Boleslav 1965
21 P. Barillet a J. P. Grédy, Květ kaktusu, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1966
22 Karel May, Gerik Císař, Duch prérie, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1966
23 Tirso de Molina, Gil v zelených kalhotách, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1967
24 Wilton Manhoff, Básník a kočka, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1967
25 Jan Karafiát, Broučci, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1968
26 Bertolt Brecht, Žebrácká opera, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1968
27 Gerik Císař, Kde domov můj (pásmo), DJP Kladno - Ml. Boleslav 1968
28 J.K. Tyl, Tvrdohlavá žena, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1969
29 Bertolt Brecht, Žebrácká opera, DEFB, Praha, 1969
30 Karel Čapek, Věc Makropulos, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1969
31 G.E.Lessing, Moudrý Nathan, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1969
32 Claude Magnier, Malované milování, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1970
33 Peter Karvaš, Půlnoční mše, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1970
34 Maxim Gorkij, Vassa Železnova, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1970
35 Lope de Vega, Fuente Ovejuna, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1971
36 Agatha Christie, Past na myši, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1971
37 Eugen O’Neille, Anna Christie, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1971
38 Ferenc Molnár, Balada od kolotočů, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1972
39 William Shakespeare, Othello, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1972
40 Boris Lavreněv, Přelom, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1972
41 Victor Hugo, Ruy Blas, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1973
42 Eugen O’Neille, Farma pod jilmy, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1973
43 William Shakespeare, Oko za oko, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1974
44 Claude Magnier, Malované milování, S+H Praha (absolv. předst. posluchačů Konzervatoře) 1974
45 Dimitr Dimov, Odpočinek v Arku Iris, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1974
46 René de Obaldia, Vítr ve větvích sasafrasu, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1975
47 William Shakespeare, Zkrocení zlé ženy, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1975
48 Maxim Gorkij, Nepřátelé, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1975
49 John Arden, Tanec seržanta Musgrava, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1976
50 Alexandr Vampilov, Loni v létě, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1976
51 P.Barillet a J.P. Grédy, Čtyři pokoje do zahrady, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1977
52 Frederick Knott, Tma je má naděje, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1977
53 Karel Čapek, RUR, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1978
54 Mojslava Sehnalová, Večer Jaroslava Průchy (pásmo), DJP Kladno - Ml. Boleslav 1978
55 Jan Drda, Hrátky s čertem, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1978
56 Brandon-Thomas, Gerik Císař, Charleyho teta, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1979
57 Tenessee Williams, Noc s leguánem, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1979
58 Joao Bethencourt, Den, kdy unesli papeže, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1979
59 Neil Simon, Pokoj číslo 719, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1980
60 Bří. Čapkové, Ze života hmyzu, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1980
61 Jack Popplevell, Paní Piperová zasahuje, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1980
62 Patrick Hamilton, Plynové lampy, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1981
63 Eduardo de Filippo, Muž a džentlmen, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1981
64 E.M. Remarque, Poslední dějství, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1981
65 Aldo Nicolaj, Únos v Neapoli, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1982
66 Ladislav Mareček, Sonáta pro padlé (pásmo), DJP Kladno - Ml. Boleslav 1982
67 Jan Drda, Dalskabáty, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1982
68 Oldřich Daněk, Zpráva o chirurgii v městě N, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1983
69 Arthur Watkyn, Co v detektivce nebylo, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1983
70 Andrej Kutěrnickij, Nina, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1983
71 Neil Simon, Zlatí hoši, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1984
72 Maxim Gorkij, Jegor Buličov, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1984
73 Jean Anouilh, Orchestr, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1985
74 Karel Čapek, Matka, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1985
75 Grigorij Gorin, Zapomeňte na Herostrata, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1985
76 G. B. Shaw, Pygmalion, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1986
77 Carlo Goldoni, Sluha dvou pánů, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1986
78 Oldřich Daněk, Vévodkyně valdštejnských vojsk, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1986
79 Jean Anouilh, Tomáš Beckett, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1987
80 Wilton Manhoff, Básník a kočka, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1987
81 Friedrich Dürrenmatt, Fyzikové, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1988
82 Oldřich Daněk, Čtyřicet zlosynů a neviňátko, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1988
83 William Shakespeare, Kupec benátský, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1989
84 Jean Anouilh, Pozvání na zámek, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1989
85 Rob. Anderson, Víš přece, že neslyším, když teče voda, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1990
86 Bernard Slade, V stejný čas za rok zas, PKS Praha 1990
87 William Inge, Návrat do pekla, Středočeské divadlo Kladno 1990
88 Gerik Císař (na motivy EEK), Nanebevzetí nevěstky, Středočeské divadlo Kladno 1990
89 Brandon-Thomas, G. Císař, Charleyho teta, Severomor. divadlo Šumperk 1991
90 Arthur Watkin, Pan Dodd má schůzku, Středočeské divadlo Kladno 1991
91 Jaroslav Vrchlický, Noc na Karlštejně, Středočeské divadlo Kladno 1991
92 Fritz Hochwälder, Alžbětina volba (Kulička), Středočeské divadlo Kladno 1992
93 Libor Koval, Moudrý blázen (výbor z díla), Viola Praha 1992
94 Hans Christian Andersen, Vějíř pohádek (zvuková nahrávka), Panton Praha 1992
95 František Hrubín, Čarovné pohádky (zvuková nahrávka), Panton Praha 1992
96 Pavel Landovský, Hodinový hoteliér, Středočeské divadlo Kladno 1992
97 Leo Pavlát, Osmiramenný svícen (zvuková nahrávka), Panton Praha 1993
98 Hans Christian Andersen, Druhý vějíř pohádek (zvuková nahrávka), Panton Praha 1993
99 J. a W. Grimmové, Dobrodružné pohádky (zvuková nahrávka), Panton Praha 1993