Jdi na obsah Jdi na menu
 


1 Lev Blatný, Smrt na prodej, DISK Praha 1960

Carlo Goldoni, Poprask na laguně, MD Mladá Boleslav 1960

Graham Geene, Tichý Američan, VČD Pardubice 1961

Jan Werich, Teta z Bruselu, MD Příbram 1961

Aristofanes, Lysistrata, MD Příbram 1961

Vratislab Blažek, Třetí přání, MD Příbram 1962

Oldřich Daněk, Svatba sňatkového podvodníka, MD Příbram 1962

Bedřich Becher, Případ Danzinger, Horácké divadlo Jihlava 1962

Victor Hugo, Ruy Blas, Horácké divadlo Jihlava 1962

10 V+W, Svět za mřížemi, Horácké divadlo Jihlava 1963

11 Miloš Hlávka, Benátská maškaráda, Horácké divadlo Jihlava 1963

12 Rafaelo Viviani, Uvidět Neapol a zemřít, MD na Kladně 1963

13 Božena Němcová, Pohádky, MD na Kladně 1963

14 Oldřich Železný, Případ herečky Madenové, MD na Kladně 1964

15 I. Ilf, J. Petrov, Dvanáct křesel, DJP Kladno 1964

16 Jurij Oleša, Tři tlouštíci, DJP Kladno 1964

17 J.B. Moliere, Tartuffe, DJP Kladno 1964

18 Jaroslav Vrchlický, Noc na Karlštejně, Karlštejn 1965, převz. inscen. Fr. Salzera, remake 1966–8

19 Pavel Pásek, Žena není nula, DJP Kladno 1965

20 Fritz Hochwälder, Kulička, MD Mladá Boleslav 1965

21 P. Barillet a J. P. Grédy, Květ kaktusu, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1966

22 Karel May, Gerik Císař, Duch prérie, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1966

23 Tirso de Molina, Gil v zelených kalhotách, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1967

24 Wilton Manhoff, Básník a kočka, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1967

25 Jan Karafiát, Broučci, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1968

26 Bertolt Brecht, Žebrácká opera, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1968

27 Gerik Císař, Kde domov můj (pásmo), DJP Kladno - Ml. Boleslav 1968

28 J.K. Tyl, Tvrdohlavá žena, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1969

29 Bertolt Brecht, Žebrácká opera, DEFB, Praha, 1969

30 Karel Čapek, Věc Makropulos, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1969

31 G.E.Lessing, Moudrý Nathan, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1969

32 Claude Magnier, Malované milování, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1970

33 Peter Karvaš, Půlnoční mše, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1970

34 Maxim Gorkij, Vassa Železnova, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1970

35 Lope de Vega, Fuente Ovejuna, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1971

36 Agatha Christie, Past na myši, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1971

37 Eugen O’Neille, Anna Christie, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1971

38 Ferenc Molnár, Balada od kolotočů, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1972

39 William Shakespeare, Othello, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1972

40 Boris Lavreněv, Přelom, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1972

41 Victor Hugo, Ruy Blas, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1973

42 Eugen O’Neille, Farma pod jilmy, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1973

43 William Shakespeare, Oko za oko, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1974

44 Claude Magnier, Malované milování, S+H Praha (absolv. předst. posluchačů Konzervatoře) 1974

45 Dimitr Dimov, Odpočinek v Arku Iris, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1974

46 René de Obaldia, Vítr ve větvích sasafrasu, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1975

47 William Shakespeare, Zkrocení zlé ženy, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1975

48 Maxim Gorkij, Nepřátelé, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1975

49 John Arden, Tanec seržanta Musgrava, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1976

50 Alexandr Vampilov, Loni v létě, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1976

51 P.Barillet a J.P. Grédy, Čtyři pokoje do zahrady, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1977

52 Frederick Knott, Tma je má naděje, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1977

53 Karel Čapek, RUR, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1978

54 Mojslava Sehnalová, Večer Jaroslava Průchy (pásmo), DJP Kladno - Ml. Boleslav 1978

55 Jan Drda, Hrátky s čertem, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1978

56 Brandon-Thomas, Gerik Císař, Charleyho teta, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1979

57 Tenessee Williams, Noc s leguánem, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1979

58 Joao Bethencourt, Den, kdy unesli papeže, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1979

59 Neil Simon, Pokoj číslo 719, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1980

60 Bří. Čapkové, Ze života hmyzu, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1980

61 Jack Popplevell, Paní Piperová zasahuje, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1980

62 Patrick Hamilton, Plynové lampy, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1981

63 Eduardo de Filippo, Muž a džentlmen, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1981

64 E.M. Remarque, Poslední dějství, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1981

65 Aldo Nicolaj, Únos v Neapoli, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1982

66 Ladislav Mareček, Sonáta pro padlé (pásmo), DJP Kladno - Ml. Boleslav 1982

67 Jan Drda, Dalskabáty, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1982

68 Oldřich Daněk, Zpráva o chirurgii v městě N, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1983

69 Arthur Watkyn, Co v detektivce nebylo, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1983

70 Andrej Kutěrnickij, Nina, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1983

71 Neil Simon, Zlatí hoši, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1984

72 Maxim Gorkij, Jegor Buličov, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1984

73 Jean Anouilh, Orchestr, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1985

74 Karel Čapek, Matka, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1985

75 Grigorij Gorin, Zapomeňte na Herostrata, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1985

76 G. B. Shaw, Pygmalion, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1986

77 Carlo Goldoni, Sluha dvou pánů, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1986

78 Oldřich Daněk, Vévodkyně valdštejnských vojsk, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1986

79 Jean Anouilh, Tomáš Beckett, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1987

80 Wilton Manhoff, Básník a kočka, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1987

81 Friedrich Dürrenmatt, Fyzikové, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1988

82 Oldřich Daněk, Čtyřicet zlosynů a neviňátko, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1988

83 William Shakespeare, Kupec benátský, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1989

84 Jean Anouilh, Pozvání na zámek, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1989

85 Rob. Anderson, Víš přece, že neslyším, když teče voda, DJP Kladno - Ml. Boleslav 1990

86 Bernard Slade, V stejný čas za rok zas, PKS Praha 1990

87 William Inge, Návrat do pekla, Středočeské divadlo Kladno 1990

88 Gerik Císař (na motivy EEK), Nanebevzetí nevěstky, Středočeské divadlo Kladno 1990

89 Brandon-Thomas, G. Císař, Charleyho teta, Severomor. divadlo Šumperk 1991

90 Arthur Watkin, Pan Dodd má schůzku, Středočeské divadlo Kladno 1991

91 Jaroslav Vrchlický, Noc na Karlštejně, Středočeské divadlo Kladno 1991

92 Fritz Hochwälder, Alžbětina volba (Kulička), Středočeské divadlo Kladno 1992

93 Libor Koval, Moudrý blázen (výbor z díla), Viola Praha 1992

94 Hans Christian Andersen, Vějíř pohádek (zvuková nahrávka), Panton Praha 1992

95 František Hrubín, Čarovné pohádky (zvuková nahrávka), Panton Praha 1992

96 Pavel Landovský, Hodinový hoteliér, Středočeské divadlo Kladno 1992

97 Leo Pavlát, Osmiramenný svícen (zvuková nahrávka), Panton Praha 1993

98 Hans Christian Andersen, Druhý vějíř pohádek (zvuková nahrávka), Panton Praha 1993

99 J. a W. Grimmové, Dobrodružné pohádky (zvuková nahrávka), Panton Praha 1993